Półkolumny do mieszkania w klasycznym otoczeniu

Jeśli lubisz nadawać swoim wnętrzom niecodzienności, ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się półkolumny w klasycznym stylu. Będą pasować do każdego wnętrza i odmienią jego wystrój. Ponadto dzięki swojej małej wadze, są montowane w bardzo krótkim czasie nawet przez niedoświadczone osoby. Oto najważniejsze cechy półkolumn.

Półkolumny, kolumny — czym się różnią?

W porównaniu z kolumnami półkolumny są ciekawym rozwiązaniem w miejscach, w których nie ma wystarczającej ilości na pełne kolumny. Mimo wszystko ich wystrój w sposób komplementarny współgra ze stylem klasycznym. Niech szlachetne kolumny z urokiem starożytności zagoszczą w Twoim salonie. Możesz wybierać spośród wariantów w różnej stylistyce.

Większość z nich wykonana jest z polistyrenu, który został przetworzony w wysokim standardzie, a także umożliwia zmianę koloru półkolumny styropianowej w razie potrzeby. Głowica półkolumny może być zatem malowana i modyfikowana. W większości przypadków na rynku znajdziesz zarówno półkolumny o gładkiej powierzchni, jak i wersje ryflowane.

Zaprezentuj poszczególne elementy dekoracyjne na półkolumnie

Styropianowe półkolumny mogą pełnić kilka funkcji jednocześnie. Same w sobie są wspaniałym elementem dekoracyjnym, ale mogą być również używane jako podstawa dla innych przedmiotów. Różne rośliny będą wyglądać szczególnie dobrze. Nie zapomnij również o innych źródłach światła, takich jak lampy LED, które równie dobrze czują się na styropianowej półkolumnie.